CENTRUM LOGISTYCZNO – MAGAZYNOWE. KOSTRZYN, UL. WRZESIŃSKA

www.magazynykostrzyn.pl

PROCES KOMERCJALIZACJI OBIEKTU ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY

Przeznaczenie: obiekt o charakterze komercyjnym, przeznaczony do magazynowania, produkcji oraz administrowania.

Opis funkcji: budynek jedno bryłowy, z pomieszczeniami magazynowymi lub produkcyjnymi, zlokalizowanymi na jednej kondygnacji, do tego funkcjonalnie wkomponowana dwu piętrowa część biurowa i socjalna. Całość zrealizowana na działce o powierzchni 20 000 m². W skład infrastruktury przemysłowej wchodzą miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych.

Lokalizacja: inwestycja znajduje się przy trasie krajowej nr 92, w sąsiedztwie planowanego bezkolizyjnego skrzyżowania z drogą ekspresową S 5 Wrocław / Gdańsk (po zakończeniu inwestycji wjazd na autostradę A–2 poprzez węzeł Kleszczewo, 9 km od CLM Kostrzyn), 25 km od centrum Poznania, 20 km od wjazdu na A-2 we Wrześni. Zobacz na mapie. Zobacz wizualizację.

Opis obiektu: część magazynowo – produkcyjna budynku jest zabudową parterową, dostępną z poziomu „0” za pomocą czterech bram przemysłowych, czterech drzwi zewnętrznych oraz ośmiu doków rozładowczo – załadowczych, zaopatrzonych w rękawy doszczelniające.

Kontakt: Rafał Szymkowiak, tel. 503 033 212

Opis segmentów:

Segment nr 1 – powierzchnia użytkowa 1310,00 m², wysokość netto 10,5 metra, projektowane, dopuszczalne obciążenie bezpyłowej posadzki do 8t/m². Segment zaopatrzony w dwa doki oraz jedną bramę i drzwi zewnętrzne z poziomu „0”.

Segment nr 2 – powierzchnia użytkowa 2200,00 m², wysokość netto 10,5 metra, projektowane, dopuszczalne obciążenie bezpyłowej posadzki do 8t/m². Segment zaopatrzony w dwa doki oraz jedną bramę i drzwi zewnętrzne z poziomu „0”. Dodatkowo segment połączony jest z częścią biurowo – socjalną co podnosi jego funkcjonalność. Niezależne ogrzewanie hali pozwala na indywidualne rozliczanie kosztów zużycia gazu przez centralę grzewczą. Indywidualny licznik zużycia energii elektrycznej. Istnieje możliwość podziału segmentu na dwie jednostki magazynowe

Segment nr 3 – powierzchnia użytkowa 2280,00 m², wysokość netto 10,5 metra, projektowane, dopuszczalne obciążenie bezpyłowej posadzki do 8t/m². Segment zaopatrzony w dwa doki oraz jedną bramę i drzwi zewnętrzne z poziomu „0”. Dodatkowo segment połączony jest z częścią biurowo – socjalną co podnosi jego funkcjonalność. Niezależne ogrzewanie hali pozwala na indywidualne rozliczanie kosztów zużycia gazu przez centralę grzewczą. Indywidualny licznik zużycia energii elektrycznej. Istnieje możliwość podziału segmentu na dwie jednostki magazynowe.

Segment nr 4 – powierzchnia użytkowa 2540,00 m², wysokość netto 10,5 metra, projektowane, dopuszczalne obciążenie bezpyłowej posadzki do 8t/m². Segment zaopatrzony w dwa doki oraz jedną bramę i drzwi zewnętrzne z poziomu „0”. Niezależne ogrzewanie hali pozwala na indywidualne rozliczanie kosztów zużycia gazu przez centralę grzewczą. Indywidualny licznik zużycia energii elektrycznej. Istnieje możliwość podziału segmentu na dwie jednostki magazynowe.

Segment administracyjno – biurowy: składający się z budynku A zaprojektowanego jako trzykondygnacyjny, z reprezentacyjnym wejściem w nowoczesnej fasadzie, wyposażony w windę (również dla niepełnosprawnych). Każda kondygnacja posiada własny hall, doskonale nadający się na nowoczesną recepcję, sale konferencyjne, pokoje biurowe oraz zaplecze socjalne i sanitarne.

Wysoki standard jaki chcemy uzyskać przewiduje zainstalowanie nowoczesnej klimatyzacji, najnowszych systemów telekomunikacyjnych oraz użycie trwałych i estetycznych elementów wykończeniowych.

Budynek B to równie wysoki standard wykończenia, bez windy, z możliwością bezpośredniego dostępu z parteru do segmentów magazynowych 1,2 i 3.

Łączna powierzchnia segmentu biurowego – ok. 2200,00 m².