HISTORIA

2011 – Zatwierdzenie prospektu emisyjnego spółki.


2010 – Przygotowanie przedsiębiorstwa do spełnienia wymogów spółki publicznej. Prace nad projektem emisyjnym. Złożenie wniosku do Komisji Nadzoru Finansowego.


2009 – Uchwała wspólników o przekształceniu organizacji w spółkę akcyjną.


2008 – podpisanie umowy z gminą Goleniów na rozbudowę szkoły podstawowej nr 2. Reorganizacja do struktur Spółki akcyjnej. Dziesięć lat po rozpoczęciu działalności naszym celem jest debiut na GPW w Warszawie.


2007 – rozpoczęcie budowy Centrum logistyczno – magazynowego w Kostrzynie. Powierzchnie przeznaczone na wynajem. Zakup gruntu pod realizację własnego projektu budynku mieszkalnego w Poznaniu.


2006 – kolejny obiekt użyteczności publicznej. Budowa komplesku sportowego dla gminy Janikowo. Decyzja udziałowców o inwestowaniu w budownictwo mieszkaniowe.


2005 – podpisanie umowy na budowę pierwszych obiektów sieci Tesco i Plus. Uzyskanie tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.


2004 – kolejne umowy z JMD S.A. Spółka przeprowadza się do nowej, własnej siedziby w Kostrzynie przy ulicy Śląskiej. Wyróżnienie tytułem Gazale Biznesu. Po raz pierwszy.


2003 – rozpoczyna pracę własna pracownia projektowa. Pierwsze zlecenie – nowy budynek biurowy Spółki.


2002 – koniec budowy hali widowiskowo – sportowej dla gminy Nekla. Uzyskanie certyfikatu ISO 9001.


2001 – zawarcie umowy z PBTel Zachód Sp. z o.o. dotyczącej budowy biurowca, magazynów i pomieszczeń produkcyjnych w Kostrzynie Wlkp.


2000 – podpisanie pierwszego kontraktu z JMD S.A. na budowę obiektu handlowego sieci Biedronka.


1999 – założenie Spółki z o.o. przez Waldemara Aniołę. Realizacja pierwszego zlecenia związanego z budową siedziby Foto Falter w Szczepankowie pod Poznaniem.